עיצוב ברמה גבוהה ביותר


שכחו מהאקווריום עם דגי הזהב שהכרתם בילדותכם ובואו לראות עולם ומלואו בתוך מיכל זכוכית. אנו ב-freshreef נמצאים צעד אחד לפני כולם, הן בטכנולוגיה והן בכוח האדם האיכותי והמקצועי ביותר להקים ולעצב לך אקווריום "חסין כדורים". חשבת על שונית אלמוגים בסלון או על יובל מהאמזונס בפטיו? הגעת למקום הנכון.

השכרת אקווריומים וציודם


לא בטוחים אם זה בשבילכם? אירוע חד פעמי? זקוקים לאקווריום לתעשיית הקולנוע או הטלויזיה? אנו מספקים אקווריומים שלמים ו/או ציוד לפרטיים, למוסדות ועוד.

שירותי תחזוקה


יוצא לחופשה ואין מי שיאכיל את הדגים? רוצה אקווריום יפה ומטופח אך אין לך הזמן או הידע לתחזקו? – בכדי לשמור על האקווריום שלך טרי ורענן לאורך זמן, בין אם אין לך את הזמן או את הידע להתעסק עם פיסת הטבע שמונחת בקוביית הזכוכית, freshreef מציעה לך את המומחים המקצועיים ביותר בתחום. בין השאר אנו מספקים את השירותים הבאים: ניטור מים, טיפול בבעיות במים, שאיבות רפש, נטרול רעלים, ניקיון האקווריום וציודו, ניקיון אצות ומניעתן, אספקת תוספים למים, אספקת מי ים איכותיים, מכירת ציוד מתכלה, מכירת אלמוגים, צמחים ודגי נוי ועוד.

רעיונות חדשניים בתחום


אנו יבואני מקררי TECO איטליה, REEF OCTOPUS, גופי תאורה SFILIGOI ובין שאר הציוד שתשיגו בחנות תוכלו למצוא אצלנו פתרונות ייחודיים , אשר עוצבו והומצאו ע"י ברוך מור.

מכירת אקווריומים


בחנות freshreef תוכלו למצוא את הציוד הטוב ביותר הקיים בתחום האקווריסטיקה, החל מאקווריומים בהזמנה מיוחדת, דרך גופי תאורה מתקדמים וכלה בציוד היי-טק אחר הכולל: בקרי PH, מערכות CO2, מפרקי חלבונים, מערכות טיהור מים, מערכות מילוי מים אוטומטיות ומערכות מתקדמות אחרות. כמו כן, צמחי מים, ציוד נלווה, דגי מים מתוקים ומלוחים, אלמוגים ועוד.

ייעוץ


המומחים שלנו, יגיעו לבית הלקוח או למשרדו על מנת לייעץ לו בכל תחום הקשור לאקווריה, כולל: בחירת האקווריום וציודו, בחירת הדגים, כיצד לעצב, פתרון בעיות באקווריומים קיימים ועוד. בנוסף, מומחינו יענו ללא תשלום על כל שאלה בתחום האקווריסטיקה בטלפון ישיר לחנות, בדוא"ל או בפורום freshreef.

לפרטים נוספים

אנא מלא את הטופס ונחזור בייעוץ אדיב ומקצועי

פרטי יצירת קשר


כתובת: יגאל אלון 155, תל אביב
טלפון: 03-5750000
פקס: 03-7517000
אימייל: freshreef1@gmail.com

דילוג לתוכן