בניית אקווריום – ים של שירותים לאקווריום במקום אחד

תחביב גידול הדגים הוא אחד התחביבים הכי מרתקים ומספקים. אבל הוא גם דורש לא מעט ידע והכנה, כבר מן ההתחלה. אקווריום לא סתם קונים, אלא מקימים וחשוב לעשות זאת כמו שצריך. אצלנו, ב-Freshreef תוכלו לקבל את כל ההדרכה, הסיוע והשירות להם תזדקקו, כדי שבניית אקווריום תעבור חלק ותעניק לכם את התוצאות הרצויות ואת ההנאה המרבית.

מעבר לתחביב המספק והמרתק שתפתחו לעצמכם בגידול דגים באקווריום החדש שלכם, האקווריום הוא רהיט עיצובי, שמכניס חיים וצבע לבית,מושך את תשומת לב של הנכנסים אל הבית, וגורף מחמאות, יותר מכל רהיט אחר שתקנו בחנות רהיטים. לא פעם תמצאו את עצמכם בוהים בו בתחושת שלווה שאין כמותה.

חברת FreshReef מספקת את כל סוגי השירותים בתחום האקווריומים ובריכות הנוי. כמו בתחומים רבים, בניית אקווריום יכולה לספק תוצאות נפלאות, אך ישנם מקרים בהם אנשים מעדיפים דווקא להזמין אקווריום בהזמנה אישית. הקמת אקווריומים מהווה פתרון מעולה עבור מי שזקוקים לפתרונות מבחינה של מקום ו/או מעוניינים במבנה או מפרט ייחודי.

בניית אקווריומים בהזמנה אישית מרחיבה באופן משמעותי את האפשרויות בכל הנוגע לגידול דגים וצמחייה ומאפשרת תוצאות אסתטיות במיוחד, שאינן ניתנות ליישום בדרך אחרת. כך, למשל, ניתן לשלב אותו בקיר, בארונות קיר ואף ברהיטים, כגון שולחנות. כמו כן, מתאפשרת התאמה מושלמת של האקווריום למטרתו, או לדגים המתוכננים לאכלס אותו – למשל, דגי מים מתוקים או דגי מים מלוחים.
איכות ובטיחות בבניית אקווריום
בניית אקווריום דורשת מומחיות רבה ואין להפקיד אותה בידי כל אחד, כיוון שישנה שורה ארוכה של שיקולים הנוגעים לבנייה, הן מבחינה פרקטית והן מבחינה אסתטית. דגים מסוימים זקוקים למקומות מסתור, בעוד שאחרים זקוקים לתאורה רבה. ישנם דגים הזקוקים לצמחייה, בעוד דגים אחרים לא יוכלו למצוא מנוח בסביבה שכזאת. כמו כן, ישנם דגים שאוהבים לשהות בחלק העליון של האקווריומים ואחרים שלעולם לא מתרחקים מן הקרקעית. מקרים אלה ורבים אחרים משפיעים על תכנון האקווריום, על אופן בנייתו ועיצובו ועל הציוד הנלווה.

מלבד השיקולים האסתטיים ואלה הנוגעים לתחזוקת הדגים, ישנם שיקולים נוספים אותם יש לקחת בחשבון, ובהם אין מקום לטעויות. כך, למשל, אקווריומים שוקלים המון. כתוצאה מכך, ייתכן שלפני בניית אקווריום יש צורך לחזק את הרצפה, כדי שתוכל לשאת בעומס הרב. כמו כן, חשוב לוודא שהמשטח עליו הוא מונח יהיה מיושר לחלוטין וללא זוויות, כיוון שהלחצים הפיזיקליים העצומים המופעלים על האקווריום יכולים עם הזמן להביא ליציבות המבנית שלו או להתמוטטותו. שיקול נוסף נוגע מכשירים הנלווים לאקווריום המערבים חשמל. בעת בניית אקווריומים חייבים לוודא שיש מספיק יציאות חשמל יציבות ובטוחות, שכן ישנם רכיבים כגון פילטרים ואספקת חמצן אותם לא ניתן לכבות למשך יותר מדקות ספורות. על האפשרות של תקלה המשלבת פגיעה מבנית באקווריום בשילוב זרם חשמלי, אין צורך להרחיב.

ב-FreshReef תזכו לשירות מקצועי מכל הלב, עד הבית. צוות החברה מנוסה בבנייה של אקווריומים מכל סוג ולכל מטרה. לכן, ביכולתנו לסייע לכם לכל אורך הדרך, משלב התכנון עבור בבניית האקווריום וכלה בתחזוקתו. בעוד שחנויות ועסקים אחרים מסיימים את תפקידם עם סיום הרכישה, אנו ב-FreshReef נמשיך לעמוד לשירותכם בכל עת.

המומחים שלנו יגיעו אליכם, יאזינו לרצונכם, ייעצו ויסייעו לכם במציאת הפתרון הטוב ביותר לצורך הקמת אקווריום שיתאים בדיוק לרצונכם ולאמצעים העומדים לרשותכם. כמו כן, תוכלו ליהנות מייעוץ מקצועי באשר לבחירת הציוד הדרוש, הדגים המתאימים ביותר, אפשרויות לעיצוב, פתרון בעיות ותקלות ועוד.

הקמת אקווריום מהסרטים

זקוקים לאקווריום לאירוע מיוחד, או לצורך צילומי סרט לקולנוע או לטלוויזיה? נשמח לעמוד לשירותכם, עם שירותי השכרת אקווריומים, כולל שינוע עד אליכם, הקמת אקווריום על כל ציודו, אפשרות לשירותי תחזוקה ופינוי הציוד בסיום האירוע או הצילומים.

לפרטים נוספים

אנא מלא את הטופס ונחזור בייעוץ אדיב ומקצועי

פרטי יצירת קשר


כתובת: יגאל אלון 155, תל אביב
טלפון: 03-5750000
פקס: 03-7517000
אימייל: freshreef1@gmail.com

דילוג לתוכן