בריכות נוי

בחצר או בגינה יכולה להביא הנאה גדולה ולהפיח חיים במרחב כולו. בריכות נוי הן מן האלמנטים האסתטיים והמספקים לגינה או לחצר בית העסק. בריכות המתוכננות בצורה נכונה יכולות להפוך לפינות חמד של ממש. בריכות הנוי אינן רק אלמנט אסתטי. כאשר הן מתוכננות ומתוחזקות היטב, הן הופכות לאי של טבע במרחב האנושי.

הקמת בריכות נוי זה המומחיות שלנו, חברת Freshreef מתמחה בתכנון, בעיצוב ובהקמה בכל גודל וצורה.

בריכות נוי בפרשריף

ב-Freshreef לא רק נעזור לכם לתכנן בריכת נוי שתגשים בצורה הטובה ביותר את החזון העיצובי שלכם, אלא גם נלווה אתכם לכל אורך הדרך, עד להשלמת העבודה, עת תוכלו לשבת על גדות הבריכה ולהתפעל מן המראה הנשקף בה. הצוות של החברה יגיע עד אליכם, יבצע את כל המדידות הדרושות, ולאחר אישור התכנית, יגיע עם כל הדרוש על מנת להקים את הבריכה ולוודא שתתפקד היטב, כולל התקנה של הציוד הנדרש ועיצוב פנים הבריכה וסביבתה ואספקה של הדגים. כל מה שיישאר לכם הוא להתפעל מן התוצאות וליהנות מהן.

שלל עיצובים של בריכות נוי

כמעט לכל אדם יש תפיסה בראש לגבי האופן בו בריכת נוי צריכה להיראות. אבל האמת היא, שבריכות אלו יכולו להגיע בכל צורה ובכל גודל. כך, למשל, בבתים בסגנון כפרי, יכולה בריכת הנוי להיות מעוצבת בסגנון טבעי וגס, עתיר בצמחייה. לעומת זאת, בבתים או במבנים אחרים, בעלי עיצוב אורבני תעשייתי, או הייטקי, הבריכה יכולה להיות מעוצבת בזוויות ישרות, עם שפה מבטון מוחלק, או עם דק המזכיר את האסתטיקה של המזרח הרחוק.

כמו כן, ניתן להקים בריכות נוי לצמחייה, לדגים מסוג מסוים או מסוג אחר, או לשניהם. ניתן אפילו לתכנן בריכות נוי המתואמות לחיות הבר שבסביבה, כך שעם הזמן, בעלי חיים ירגישו בנוח להשתמש בהן כנקודת מנוחה. אוה, אז תוכלו ליהנות לא רק מן ההנאה האסתטית, אלא מציוצי ציפורים, קרקורי צפרדעים ואולי אפילו לביקורים של חיות כגון קיפודים וצבים. באופן זה, הבריכה תוכל להפוך לעוד אי של טבע בסביבה האורבנית, או האורבנית למחצה ולסייע לשימור בעלי החיים החולקים אתנו את הארץ.

תחזוקה נכונה

באמצעות הניסיון הרב של החברה תוכלו ליהנות גם אתם מבריכת נוי יפהפייה, עם דגים מרהיבים השוחים במימיה. צוות המומחים של פרש ריף מנוסה בהקמה ובתחזוקה של בריכות מרהיבות וחסכוניות, המשתלבות בצורה נפלאה עם האתר הסובב אותן, ליצירת אפקט מקסימלי. טיפול הולם ותחזוקה נכונה של בריכת הנוי והדגים שבה יכולה להביא ליצירת סביבה אקולוגית קטנה, המתחברת עם הסובב אותה, מושכת בעלי חיים מרתקים ומשתנה כל השנה. כמו כן, בחירה נכונה של דגים וטיפול בהם יכולים להביא לכך שהדגים יגדלו ויחיו גם שנים רבות, ברווחה ובהנאה.

לא לעשירים בלבד

ישנה מיסקונספציה שהקמת בריכות נוי הן מנת חלקם של אנשים עשירים, בלבד. אך בזכות ניסיונה הרב, FreshReef מנוסה בהקמת ובתחזוקה של בריכות יפהפיות, עם דגים מרהיבים, שהן גם חסכוניות בכסף ובמשאבים וקלות לתחזוקה. כך תוכלו ליהנות מהן ולגדל את הדגים שבהן במשך שנים רבות, להנאתכם ולרווחתם.

לפרטים נוספים

אנא מלא את הטופס ונחזור בייעוץ אדיב ומקצועי

פרטי יצירת קשר


כתובת: יגאל אלון 155, תל אביב
טלפון: 03-5750000
פקס: 03-7517000
אימייל: freshreef1@gmail.com

דילוג לתוכן