ניקוי אקווריום

אקווריום נקי הוא אקווריום בריא, אך ניקוי אקווריומים דורש לא פחות מידע מכל היבט אחר של תחזוקת אקווריומים.
ככל שהאקווריום מתוחכם יותר, כך ניקיונו יותר מורכב, שכן האיזון העדין בו הדגים והצמחייה יכולים לשגשג חייב להישמר ככל הניתן.

בין שירותי ניקיון האקווריומים:

← ניקוי מים וטיפול בבעיות בהם
← נטרול רעלים באקווריום
← שאיבות רפש מן הקרקעית
← ניקוי אצות וטיפולים למניעתן
← ניקוי זגוגיות האקווריום
← ניקוי הציוד הנלווה ועוד

הדרך הנקייה והבטוחה לניקוי אקווריומים

אנו, ב-Freshreef, מפעילים צוות מנוסה ומקצועי המתמחה בכל ההיבטים של תחזוקת אקווריומים, לרבות ניקוי אקווריומים מכל סוג. אנו מספקים את שירותינו עבור לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים וערוכים לשלוח איש מקצוע לבית או למשרד, כשהוא מצויד בכל האמצעים לניקוי אקווריום. ניתן להזמין אותנו הן לעבודה חד-פעמית או כחלק מחבילת תחזוקה שוטפת. באופן זה, תוכלו ליהנות מאקווריום גדול, יפה ועשיר בחיים ובצמחייה, ללא דאגה וללא טרחה מיותרת.

סוגי ניקיון לאקווריום

ניקוי אקווריום אינו דבר אחד, אלא סדרה של פעילויות הנדרשות על מנת לשמור את האיזון הביולוגי שבו. ניקיון מונע יצירה של עומס ביולוגי, מחד, וחוסר ברכיבים חיוניים מצד שני. כך, למשל, ניתן לחלק את ניקיון האקווריום לניקוי המים, ניקוי הקרקעית, ניקוי הצמחייה ואלמנטים עיצוביים אחרים, ניקוי האקווריום עצמו ואפילו ניקוי של גוף התאורה.
ניקוי לא הולם יכול להחריף מצב של חוזר איזון קיים, לעורר בעיות אחרות, לפגוע בציוד ואף להביא למות הדגים. ניקוי מוגזם עלול לפגוע ברמות ה-PH ובאיזון החיידקים הדרושים כדי לתמוך באוכלוסיית הדגים ובעלי החיים האחרים באקווריום.

לפרטים נוספים

אנא מלא את הטופס ונחזור בייעוץ אדיב ומקצועי

פרטי יצירת קשר


כתובת: יגאל אלון 155, תל אביב
טלפון: 03-5750000
פקס: 03-7517000
אימייל: freshreef1@gmail.com

דילוג לתוכן