תחזוקת אקווריום

כל אחד יכול לרכוש אקווריום, ציוד ודגים, אך תחזוקת אקווריום היא כבר סיפור שונה. אחזקה נכונה יכולה להוות את ההבדל בין שגשוג הצמחייה והדגים, ובין אובדן של חודשים ואף שנים של טיפוח. אז מה עושים כאשר רוצים לצאת לחופש? מה עושים כאשר אין את הידע הדרוש כדי לתפעל את האקווריום המיוחד?

בדיוק למקרים מסוג זה ולמקרים דומים, אנו ב-Freshreef מספקים שירותי אחזקת אקווריום לכל פרק זמן. בין אם דרוש לכם פתרון חד-פעמי, או שדרושים לכם שירותי תחזוקה שוטפת, המומחים שלנו יכולים להגיע עד אליכם ולהעניק לאקווריום את כל הטיפולים הדרושים.

ניידת תחזוקת אקווריום של פרש ריף

האקווריום לא נראה טוב? הדגים נראים לא בריאים? חלזונות או אצות השתלטו על כל חלקה טובה? אין סיבה להרים ידיים. טלפון אחד למומחים של Freshreef ומומחה מטעמנו יגיע אליכם, יאבחן את הבעיה ויציע לכם את הפתרונות הכי טובים, לרבות פתרונות קצרי מועד (כמו, למשל, אם צריך רק לנקות או להחליף חלק שהתקלקל), או פתרונות הדורשים מספר טיפולים.

בין השירותים המקיפים של Freshreef:

← ניטור מים
← טיפול בבעיות במים
← שאיבות רפש
← נטרול רעלים
← ניקיון האקווריום וציודו
← ניקיון אצות ומניעתן
← אספקת תוספים למים, כולל מי ים איכותיים
← מכירת ציוד מתכלה
← מכירת אלמוגים, צמחים ודגי נוי ועוד…

כחברה ותיקה ועתירת מוניטין, יש לנו ניסיון רב בתחום, ואנו רואים עצמנו מחויבים להעניק את השירות הטוב ביותר ללקוחותינו הפרטיים, העסקיים והמוסדיים כאחד. לא לחינם רבים מלקוחותינו נעזרים בשירותינו כבר שנים ואף ממליצים על שירותינו כל פעם מחדש.

לפרטים נוספים

אנא מלא את הטופס ונחזור בייעוץ אדיב ומקצועי

פרטי יצירת קשר


כתובת: יגאל אלון 155, תל אביב
טלפון: 03-5750000
פקס: 03-7517000
אימייל: freshreef1@gmail.com

דילוג לתוכן